Nové online kurzy k maturitě

Na našem webu Studijni-svet.cz jsme si pro Vás připravili novinky ve formě on-line vzdělávacích kurzů. Kurzy jsou určeny úplně pro všechny bez ohledu na to, jestli jste student nebo manager.

Kdo v dnešní době necítí v něčem nedostatky? Právě díky tomu vznikla naše myšlenka „onlajnových“ vzdělávacích kurzů. Nabízejí potřebné materiály k daným oborům, obsahují také rozbory knih, textů, dále obsahují maturitní otázky z více než 50 okruhů a jiné. Některé naše  kurzy můžete stáhnout i ZDARMA. Co víc si přát?

 

MATURITA Z ČESKÉHO JAZYKA?

       Mezi nejoblíbenější kurz můžeme zařadit kurz českého jazyka k maturitě. Maturita z českého jazyka se za poslední roky hodně změnila, tento kurz přináší vše důležité, co potřebujete k absolvování maturitní zkoušky z ČJ. Obsahuje kupříkladu rozebrání neuměleckého a uměleckého textu a rady k didaktickému testu. Na závěr si můžete své znalosti otestovat ve cvičení, které je na konci nachystané.

 

JAK UDĚLAT MATURITU?

       Tak se nazývá kurz, který Vás dokonale připraví ke státní zkoušce. Ukážeme Vám v něm ty nejlepší učební metody. Mimo jiné  se dozvíte, jak učení ještě lépe zorganizovat a zefektivnit. Hlavním cílem je poukázat na to, jak pracovat sám se sebou ve stresových situacích. Stres je opravdu mocná čarodějka – v kurzu tedy naleznete i návod, jak sním pracovat.

Materiály na našich stránkách pravidelně aktualizujeme. Nemusíte se už učit otázky nebo testy nazpaměť! Projděte si naše kurzy a zopakujte si hlavně témata, ve kterých máte nedostatky. Stačí si to jen pročítat – někdy míň je víc. Děkujeme, že nás navštěvujete, díky Vám svou práci rádi zdokonalujeme a máme jí rádi.

Napsat komentář

💾 Stáhnout materiál   🎓 Online kurzy
error: Content is protected !!